IV Всельвівський жіночий велопарад проводився у етностилі. Вишиванки, віночки, стрічки та квіти — основні тренди серед одягу та прикрас роверів. Мета велопараду показати, що велосипед – це вид транспорту, на якому цікаво, приємно та корисно їздити. Після велопробігу учасниці зібрались на пікнік в парку Франка.
— Концепція вело параду незмінна: жінки та дівчата на велосипедах, у гарному вбранні, верхи на прикрашених велосипедах. Ми ж несемо гарну соціальну мету — показати, що є альтернатива приватному автотранспорту! Кількість учасниць кожного року зростає на 10-15%, завдяки популяризації велосипеда та велоруху. У Ірини Бондаренко була ідея об’єднати усі міста України всеукраїнським велопарадом, але не всі міста на таке погодились. Ми далі контактуємо між собою але дати призначає кожне місто на свій смак.
Враження здебільшого позитивні, але треба працювати учасницям над тим, щоб не просто гарно вбратися і виїхати на ровері, а й вміти надати йому першу допомогу в разі, скажімо, проколу колеса. До наступного року ще далеко, наразі відходжу від цьогорічного велопараду, де змучилась сильно:).