16.10.2013
Редакція Postpaper продовжує писати про нові заклади, які з'являються в місті. Сьогодні мова йтиме про «The Room» — винарню, що відкрилась близько місяць тому на Лесі Українки. У закладі можна отримати келих вина та смачні страви від самих власників, для яких вино — улюблений напій. Часом тут проводяться вечірки, на вулиці біля закладу готують глінтвейн та барбекю.
Винарню «The Room» облаштовували власники, їхні друзі та працівники. Малюнки, картини та плакати на стінах вони робили власноруч, а різні дрібнички приносили з дому. Що ж стосується меню, то страви придумані таким чином, щоб пасувати до вина, — це салати, сирне та м'ясне плато, сендвічі. Також печуть домашній хліб, а коли було тепло - робили песто. Меню поступово розширюється.
У винарні подають сухі та ігристі вина з Іспанії, Італії, Нової Зеландії, Франції й ін. Винарня співпрацює напряму з постачальниками цих вин в Україну. За словами власників, для них важливо створити місце, щоб кожен міг за помірну ціну скуштувати хороше вино. Ціна за келих вина 150мл складає від 23 до 45 грн. До вина подають компліменти — великі оливки з Італії чи горішки.
Час від часу заклад влаштовує глінтвейн-вечори або барбекю. На вулицю виносять стіл та біля винарні готують глінтвейн: нарізають фрукти, варять напій й одразу його розливають та продають. Що ж стосується барбекю, то все теж саме, лише з гамбургерами замість глінтвейну. Такі вечори проводились вже декілька разів. У закладі, також, планують встановити проектор та Xbox, щоб грати в гонки.
У винарні ми поспілкувались з Россом Соколовським, співзасновником «The
Room»:
«Це нормально пити хороше вино, коли тобі цього захочеться. Ось чому ми придумали
цей заклад. Щоб зранку можна було прийти на каву, поговорити з барменом, ввечері
зайти випити доброго вина. Це як бар поряд з домом: сюди можна прийти й порозмовляти
з тими, хто за сусіднім столиком. Меню, як такого, в нас немає — кожен день є
якісь нові штуки, які ми готуємо. Ти можеш прийти й тебе цим пригостять просто так.
Я був у ресторанах та закладах в інших країнах — це досить розповсюджена
практика. В цьому плані, всі говорять про те, що у нас все погано. І ми вирішили
зробити щось інакше, більше уваги акцентувати на відвідувачах, щоб їм було тут
добре».
За словами Росса, раз на тиждень тут планують проводити відкриті лекції про вино для відвідувачів. Також, у винарні є книга, де можна довідатись про процес виготовлення вина.
Заклад працює з 11:00 до 23:00.
Більше деталей про події закладу та новинки у меню, читайте на сторінці винарні у Facebook.